Comments
1 - 20 of 124 Comments Last updated Yesterday
First Prev
of 7
Next Last
Pub

Gevgelija, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#1
Jul 1, 2009
 
http://www.publicitet-ks.com

shpallje falas
reklama falas
Arion

Radovis, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#2
Jul 10, 2009
 
Goxha siti i mir koka kret falas
Sinan

Gevgelija, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3
Aug 15, 2009
 
super FLM
ria

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4
Aug 16, 2009
 
shume mire keshtu publikimet falas bravo veq vazhdoni
Shpallje falas

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5
Sep 13, 2009
 

Judged:

1

vetura ne shitje: www.shpalle.com

Gjithashtu, shpallje per banesa troje, shtepi, pune, elektronike etj...
Kryeziu

Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#6
Sep 25, 2009
 
Shes Banes ne Lypjan Me Standarte Europjane.
Banesa eshte ndertim moderne,me nzhemje qendrore:Banesa posedon1 dhom te Dites,1 dhom te Femive,1 dhom te Gjumit,1Kuzhin,2 Ballkona,Koridor,1 Banjo.Ashensor si dhe parking te mjaftueshme.Qmimi i volitshem
Rruga Skenderbeu
Pronari eshte shqiptar dhe gjindet ne Gjermani:
leon.alban@tele2.de
amiri

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#7
Sep 29, 2009
 
shes golf 2 1.8 benzin viti prodhimit 1988 cmimi 1450 ero tel 044-672-928
faton vllahiu

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#8
Oct 8, 2009
 
shes kombi fave 3 viti prollimit 1992 ne gjendje shum te mir kombi eshte vetem per 3 veta dogane e ka te pagume.ne nr e tel:044743618
faton vllahiu

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#10
Oct 8, 2009
 
shef Mersedess 190D shum shum te mir eshte ne gjendje prefet ngjyr te bardh tavanin e ka te zi mersedesi 1vit rigjistrim qmimi sipas marrveshjes ne nr e tel:044743618
Erblin Berisha

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#11
Oct 22, 2009
 
Shes telefon LG m9700!Nese jeni te interesuar kontaktoni ne numrin 049-503-626
Erblin Berisha

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#12
Oct 22, 2009
 

Judged:

1

Shes telefon LG m9700!Nese jeni te interesuar kontaktoni ne numrin 049-503-626Shpallje ne Kosove
novi pazar

Belgrade, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#13
Oct 25, 2009
 
she mersedesin ne gjendje shum te mir cmimi sipas marrvjeshjes numri tel +381656600017
lali

Montenegro

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#14
Nov 22, 2009
 
leshoj shtepi me qira ne dragodan ..shtepi ka 2 dhoma banjo korridor bashk me kuzhin hyrje te veqant mund te lajmroheni ne tel 044 399 725 email.1979.a@live.com
MSA company

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#15
Dec 8, 2009
 
Ndertojme fusha sportive pėr futbol, basketbol, tenis, hokej, PVC salla tė ndryshme me materijal kualitativ. Shėrbimet tona janė me standarde tė FIFA-s. Ofrojmė sė paku 7 vjet garancion…
GSM:+389 71 501 663; +389 72 654 461
Mail: msa-mk@hotmail.com
SHES

Svalöv, Sweden

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#16
Dec 18, 2009
 

Judged:

1

QMIM PER AFERSISHT ,,,70,,,MI ERO SHES SHTEPIN NE MITROVIC NE RUGEN SHIPOL ,,,,MBI URR GJAKUT,, DY SHPIJA NJI E VJETER E TJETRA PAK MA E RE PER AFERSISHT ME 3 APO 4 ARI TRULL ME GJITHAT PAISET , RETHUME DUVAR ,BUNAR ,UJSJELLS ,RYM ,LIDHJE TELFONT , ITERNET,KABLLAVIK IPROGRAMVE SHQIP,KANILZIM ,RUGASFALTUME LAJMROHNI NE TEL. 0037744787914,,,OSE,,,00381638 009320 Email:NazmiHajra@hotmail.com
per qbllokimin e iphone

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18
Dec 30, 2009
 
keni IPHONE te bllokuar,lajmrohuni ne 045-243-598 hajdini mund te ju qbllokoj iphone-n tuaj dhe punon shum mire me te gjitha SIM kartelat ne kosove dhe kudo ne bote, ju pres nese jeni te interesuar
per qbllokimin e IPHONE

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#19
Dec 30, 2009
 
keni IPHONE 3G,3Gs te bllokuar,lajmrohuni ne 045-243-598 hajdini mund te ju qbllokoj iphone-n tuaj dhe punon shum mire me te gjitha SIM kartelat ne kosove dhe kudo ne bote, ju pres nese jeni te interesuar
Vetura ne shitje

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#20
Dec 30, 2009
 

Judged:

1

1

1

http://www.shpalle.com/shpallje/automjete/vet...

postoni shpalljet per vetura ne shitje
rexhep

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Jan 16, 2010
 
Shes banesen 55m2, kati 5,ēmimi fix. 38.000 eu. Banesa gjendfet ne Bregun e Diellit II, afer shkolles fillore "ILIRIA". Perkthimi behet menjehere. tel. 045/283-303.

Since: Dec 09

Sag Harbor, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#23
Jan 16, 2010
 
URIME SHQIPRIJA ETNIKE 2012

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

First Prev
of 7
Next Last

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

•••