a ju pelqen seksi ne treshe

Posted in the Albania Forum

Comments (Page 3)

Showing posts 41 - 60 of278
|
Go to last page| Jump to page:
genci

Fier, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#46
Feb 14, 2013
 
Sonila je mahnitese me idene tende...A gjen aplikim ne praktike...? Na jep ndonje mundesi...Je si shpirt!
etura

Milan, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#47
Feb 26, 2013
 
jetoj itali do doja seks treshe lajmrohuni ketu kush deshiron
Stranger

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#48
Feb 26, 2013
 
Etura do ta qi pidhin fort treshe zemer
Stranger

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#49
Feb 26, 2013
 
etura wrote:
jetoj itali do doja seks treshe lajmrohuni ketu kush deshiron
do doja shum te qija
etura

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#50
Feb 27, 2013
 
leje nr te therras un por vetm ata se jetojn itali se un ketu jetoj
drini

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#51
Mar 16, 2013
 
Edhe mua me pelqen treshja. Po kerkoj nje vajze qe eshte e gatshme ta provojme me te dashuren
miri-tironci

Naugatuck, CT

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#53
May 9, 2013
 
Nila,po deshe te provosh nje experience te mrekullushme,jam ne dispozicionin tend
bukuroshja

Austria

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#54
May 25, 2013
 
po me pelqen shume. sidomos kur 1 kar me qin ne bythe dhe 1 ne pidh fort dhe fuqishem.
hajdeni ma cani pidhin tim te vogel dhe te ngusht me kar te madh dhe te trashe deri sa te shkatarohem. ohhh DUA KARRR.
Bert

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#55
May 25, 2013
 
bukuroshja wrote:
po me pelqen shume. sidomos kur 1 kar me qin ne bythe dhe 1 ne pidh fort dhe fuqishem.
hajdeni ma cani pidhin tim te vogel dhe te ngusht me kar te madh dhe te trashe deri sa te shkatarohem. ohhh DUA KARRR.
ta jap un mi shpirt te qi un pa pushim te qi fort djeri sa te dridhen kembet.... Po dole ne linj bema nje zile edhe ne privat qe ta kuptoj qe je ne linje nr 0666000359
djali

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#56
May 30, 2013
 
bukuroshja kontaktojm bashke ne skype eagle.hot

Since: Jun 13

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#57
Jun 11, 2013
 
Sex treshe super por duhen edhe njerezit super
loriki

Beograd, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#58
Jun 11, 2013
 
Bukuroshe un Te qi fort Ta ha krejt pidhin Ta cmendi trupin Ta lipi fort...
Manhatan boy

Brooklyn, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#59
Jun 13, 2013
 
Ka ndonje femer per sex ne Ny?
Dino

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#60
Jul 5, 2013
 
nuk ka gjo me eksituse gjo te bukur sesa ta provosh 3she,kush eshte e interesuar fls
Dino

Durrės, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#61
Jul 5, 2013
 
te henksha pidhin moj ajla me thuaj kur deshiron ta bejm 3she se kam shum fiksim
rinor

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#62
Jul 5, 2013
 
Shum mir osht
Qejflije pidhi

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#63
Jul 5, 2013
 
Seks ne grup eshte fantastike, une do doja te ishim 2 femra dhe 3 meshkuj.
Njeri mashkull te shtrihet ne krevat une ti hip siper dhe kari i tij te rraset ne bythen time,
ndersa dy karat e tjere te me qijn pernjeheresh ne pidh, e femra te mi lepij cicat dhe une te lepij pidhin e saj.
Dhe kedhtu te qiheshim per 6 ore pa ndal fare. Keshtu me pelqen mua.
eturi

Satellite Provider

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#65
Jul 28, 2013
 
etura jetoj né itali. flasim
Steve

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#66
Aug 10, 2013
 
ckemi , jam 23 vjeqar , un dhe e dashura ime jetojm ne mergim , jam ne pushim ne Kosove tani dhe deshirojm nje goc hqiptare te na bashkangjitet e te bejm sex treshe a ka ndonje te interesuar , nuk do rrijm edhe shum koh ne Kosove per pushime prandaj duam te gjejm dike sa me shpejt !

nese ka ndonje goc te interesuar mund te na kontaktoi ne valo.mire
Dua pidh

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#67
Aug 10, 2013
 
Cila do ta shijoj ket karin tim 0697865899

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Showing posts 41 - 60 of278
|
Go to last page| Jump to page:
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

26 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Topic Updated Last By Comments
Slavs = Slaves 11 min in nomines 3
Shiptar music is most like...? 44 min shqiptar music 1
Why do Albanians look like North Africans? (Jan '12) 53 min Bard the Albanian 86
Albania-Kosovo military agreement raises concer... (Jul '13) 57 min Barbarian 3,107
Skanderbeg sqr 58 min Bridges Gjibril 3
albanesi fate schifo (Dec '08) 1 hr Bridges Gjibril 10,373
Dua KAR (Dec '13) 6 hr eri 44
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 16 hr LIPIRSI I PIDHIT JAM 25CM 1,042
•••
•••