Comments
1 - 20 of 1,834 Comments Last updated Jan 5, 2014
First Prev
of 92
Next Last
egzona pz

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#1
Dec 13, 2008
 

Judged:

1

1

1

tung ju uroj gjithve vitin e ri qe te keni sa me fat ne jete dhe lumturi ju lus qe ti qitni disa poezi per vitin e ri tung tung
mendi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#2
Dec 15, 2008
 

Judged:

2

1

1

pom vyn ni vjerrsh e shkurter per vitin e ri urgjentisht
rezarta

Struga, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3
Dec 15, 2008
 

Judged:

4

2

1

titulli i kenges eshte viti i ri ja na esrddhi vit i ri shkoje qembredhi ne stoli plot me lodra u ngarkuan tere yjet flakeruan larte me maja ngjyra ngjyra tulllumbacet aqe te fryra rrotull bredhit jemi mbledhe per gaz vallen per ta hedh.
arif

Struga, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4
Dec 15, 2008
 

Judged:

3

1

po si per tye
arif

Struga, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5
Dec 15, 2008
 

Judged:

2

2

1

ju uroj te gjithe vitin eri
lumi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#6
Dec 15, 2008
 

Judged:

2

2

1

ju uroj vitin e ri po qitne naj poezi ktu ose ndonje foto .....////////// TUNGI \\\\\\\\\......
Ded Gjo Luli

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#9
Dec 15, 2008
 

Judged:

3

2

1

Viti Ri,
Ja na mberriu viti ri,
ta festojme ne lumturi,
en vend pushkes t'gjujm allti,
se nuk vjen perdit ky vit i ri
dhe me dal e mu defry,
po alkohol, mos me pi,
se mund te ndodh ndonji marri,
e na thrrasin faqezi,
e babadimri na merr meri
e nuk vjen me na shperbly.
cullerka

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#10
Dec 17, 2008
 

Judged:

2

1

1

Urime Viti I rI tE gJiThVe
jona

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#11
Dec 17, 2008
 

Judged:

2

Gezuar Vitin e Ri te gjithve!!!!!!!!!!
rinor

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#12
Dec 18, 2008
 

Judged:

2

1

1

ha ha hi hi hija u roi vitin e ri
michele

Cologno Monzese, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#15
Dec 18, 2008
 

Judged:

3

2

2

rinor wrote:
ha ha hi hi hija u roi vitin e ri
che lingua di merda. sembra africano
michele

Croydon, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#16
Dec 18, 2008
 

Judged:

3

1

1

michele wrote:
<quoted text>
che lingua di merda. sembra africano
io ti amo michele tu hai lo steso nome come me
lo so che anche tu sei gay come me.
tu zucha anche cazzo
Boss

Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#17
Dec 18, 2008
 

Judged:

1

Viti Ri
viti ri viti ri
nja perfuni nja per mi
madre di jugu

Cologno Monzese, Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#18
Dec 18, 2008
 

Judged:

1

1

1

michele wrote:
<quoted text>
io ti amo michele tu hai lo steso nome come me
lo so che anche tu sei gay come me.
tu zucha anche cazzo
mi scopo mio figlio
JUGU

Croydon, UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#19
Dec 18, 2008
 

Judged:

2

1

madre di jugu wrote:
<quoted text>
mi scopo mio figlio
AMORE MIO!
IO lo so che tu sei una ragazina,ma perche non mi stai dicendo dove vivi che io posso incontrare.
dimi tu sai a zuchare cazzo?
jona

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#20
Dec 18, 2008
 

Judged:

1

1

Urime te gjitheve!!
LoCkii

Arth, Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#21
Dec 19, 2008
 

Judged:

1

1

hej bao per qata q a paha a Viti ri viti ri nje per funi nje per mi :D:D mpuqq
gonaaa

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Dec 19, 2008
 

Judged:

1

1

urime festen e vitit te ri te gjithve oki klm mpuq per te gjith qao ju dua shum hehhe a po e doni add time ja dora-20@live.com
fjollaaa

Slovenia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#23
Dec 19, 2008
 

Judged:

1

1

1

shum bukur dyqysh
ana ona

Slovenia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#24
Dec 19, 2008
 

Judged:

1

urime urime dhe pershendetjet e radio drenices uh jo more po urime .( viti i ri t'gjithve shum cuka jeni

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

First Prev
of 92
Next Last
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

23 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
Canadian Imam explains radicalization process t... 28 min Trojsky Osmonagapetros 4
Albanian jihadist sends a video of him talking ... 1 hr Trojsky Osmonagapetros 6
Italian converts to Islam 1 hr law of hypnotherapodynamo 1
Why do Italians hate shiptars? 1 hr Trojsky Osmonagapetros 3
sex lepirje ne pidh (Sep '10) 1 hr hava 130
albanesi fate schifo (Dec '08) 3 hr Napalm 10,387
per mami seksi (Sep '13) 3 hr besiani 10
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 6 hr alone 1,043
•••
•••