created by: Levizja | Oct 31, 2010

Albania

761 votes

Kush mendoni se do ti fitoj zgjedhjet nė Kosovė ?

Click on an option to vote

  • VETVENDOSJE
  • FER
  • PDK
  • LDK
  • AKR
  • AAK
  • LDD
  • PSD
  • TJETER
Comments
81 - 100 of 238 Comments Last updated Jun 7, 2014
Arian

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#96
Dec 7, 2010
 
pa asnje dyshim LDK
e mbani mend per sa kohe ishte Rugova gjalle, Hashimi smundi ta shijoj postin kryeminister,
ja qe do i perseritet fati i gjore, te gjorit Hashim, sa te jet ISa gjalle, ai sdo te behet kryeminister
hahahhaha
nimeti

Beograd, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#97
Dec 7, 2010
 
Inshalla fiton akr me miqt e kualicionit sepse e vetmja nuk nai ndan kombin dhe fene sepse ne jemi edhe shqiptar e edhe musliman .
frankfurt istogu

Faulbach, Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#98
Dec 7, 2010
 
vetem aak do te fitoje se bolle kane vjedhe hajnate e pdk edhe shume prehje tyne kane qene shpiuna te serbise etashti jane ministra te pdk posht pdk ika ardhe fune bolle u ba lete shkone thaqi le ti rune bullicat ne drenice me gjithe partine eti vetem aak me ldd duhete me qeverise kosoven mosi shitni votat o popull se thaqi ju mashtrone me 50 euro kt a shpiunate e pdk e qune ramushin ne hag na edime mire kushe jane a ta edhe bisedime bajne me serbine e ju blehjne traktora atyne serbve qe nakane pre neve shqiptarve ku jane te zhdukrit shqiptare qe 10 vjet nanat tona me lote ne sy nuke dine per fatin e tyne menoni mire se ika ardhe funi hashim thaqit me bandene e ti qeverisja er e kosovese aak ldd edhe vetevendosja kto 3 do ta qojne amanetin deri ne fund te ademe jasharit e shume deshmorve tjer qe thane jeten per kosove pra poshte DIKTATORI HASHIME THAQI ME BANDENE ETI IKE NE DRENICE E RUJE BULLICAT OSE SHKO NE ZVICER ESHITE VERMERKA SE BOLLE NA VJEDHE POPLLIN E KOSOVESE

“StrahdTubalCainS ervAnimal”

Since: Feb 09

StrahdAnd wifeCetnikDonkeys

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#99
Dec 7, 2010
 
nimeti wrote:
Inshalla fiton akr me miqt e kualicionit sepse e vetmja nuk nai ndan kombin dhe fene sepse ne jemi edhe shqiptar e edhe musliman .
ne jemi shqiptare dhe feja ska lidje me te qenin shqiptar..pra jemi shqiptar as musliman e as te krishtere...kupton, koka juaj apo jo?o je shqiptar o musliman, zgjidh se te dyja nuk shkojne...ku, ku dhe presim t ecim si europa.

persa i perket zgjedhjeve..uroj qe ne kosove te fitojne inteligjenca te edukuarit dhe jo hajnet , ata qe sot kane miliona dhe populli i varfer asnjegje...saper haradinaj qe eshte ne hage.edhe ai shok i thacit eshte...me sa kuptojme ne...
do ishte fatkeqsi ne qofte se do fitonte thaci i zvicres e i milionave...
drenicaaa

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#100
Dec 8, 2010
 
kam votu shum her po ma se kam njet me votu ma ishalla me run zoti mu se sa per poltikana isha met pa buk kaloni mir te qithii
eron geci

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#101
Dec 8, 2010
 
gani geci deputete
bek

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#102
Dec 8, 2010
 
LDK duhet te fitoj
bekimi BRUS

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#105
Dec 8, 2010
 
PDK DO TE FITOJ BINDSHEM
Besi-Niku

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#106
Dec 8, 2010
 
Un mendoj se ko me fitu zgjedhjet PDK-ja s'kom qa me menu qin per qin ko me fitu jo si kta pleqt isa mustafa e te tjer ne PDK ka te ri te bukur
Hekuran

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#107
Dec 8, 2010
 
PDK DO TE FITOJ SKA TJETER KUSH TE FITOJ PERPOS HASHIM THAQIT URIME KOSOV.
pdk

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#108
Dec 8, 2010
 
PDK do t'i fitoje zgjedhjet edhe do te hyje ne koalicion me AAK dhe AKR-ne, si dhe minoritetet.
drenicaaa murat zeka

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#110
Dec 9, 2010
 
o burra qka po thuni ldk fiton jo jo jo nuk ka shancee per fitore dhe per ramushin qe po thuni ku me fitu jo jo ska shanceee se pse eshet ramushi ne hage pse ka vra shiptare o njeriziiii e e zoti hashimi thaqi e meriton fitoren se esht drenicak opaaaaa drenica e ka ne dor kososvenn
besa peja

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#111
Dec 9, 2010
 
ju lutem te qitha femerat e kosoves mja dhane voten z hashumu thaqi vetum per ni arsyje se ka luftu dhe na pruni pavarsini e kosovese dhe urime thaqiii fitorjaaa
mali

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#112
Dec 9, 2010
 
zgjedhjet do ti fiton me ni diferenc te vogel pdk,por aak do te rritet mjaft dhe do te hijn ne kualicion se bashku dhe mendoj se do te bahet ni qeveri e firt plus ni opozit e fort ldk po ma e ferta vv qe dot jet parti e dit por ne opozit.
mali

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#113
Dec 9, 2010
 
pdk
kot fare

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#114
Dec 9, 2010
 
hahahahahahahaah Gani Geci deputet !!!!!!!!!!
ne fakt ai esht i mir per boksier
apo per ndonje rol negativ ne ndonje film aksion
veteranja

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#115
Dec 9, 2010
 
votoni vetvendosjen se hashimi sen ska bo per neve veteranve qe jemi kon ushtar te tyre e leje mo per tjer kto veq hajna jan leni se vetvendosja i ka krejt njerzit e shkollum si duhet e jo me pare me morr shkollen si kta te hashimit
veteranja

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#116
Dec 9, 2010
 
oj besa peja se pajtona me ty hiq se pavarsin e kan pru ushtaret e mjer e ata deshmoret se jo hashim thaqi qe ska shkrep asni plum por e kan rujt veten ju lutna mos se hyni ne qyshna me neve ushtarve se ne kemi luftu a mas lufte koamndatat si thaqi po fitojn ne shin tonen
se sen skan bo kta
veteranja

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#117
Dec 9, 2010
 
drenica murat zeka nese je kon ushtar nuk besoj qe kaq shum e perkrah hashimin se ai ne la neve veteranve te uqk-se pa penzione pa kurfar befenicione po ju drenicakt mas hsumti gjat luftes keni vra shqiptar qe keni qen ne bela me ta e din krejt kosova qka keni bo po ms u fryni kaq shum se nuk po i perfshi krejt po do disa qka keni bo ju kush ska bo veq per familjen jasharaj kom respekt te madh se ju drenicakt e keni lshu pozicionet e kan ardh deri te vrasja e familjes ADEM JASHARI ne trathti e sot po fryni mo se kan me dal krejt ne fush e drejta fiton qdo her vonon po fiton e ateher kan me pa populli se qfar marrin kan bo drenica e plot troje tjera gjat luftes komandanta qe sot po shesin men ne kurriz te huj se ushtaret kan hjek e sot kush si format ata komandantat jan mshef neper quba mo se se din bile qka o lufta qifti thaqit gabim jeni do pendohi nej dit votoni ALBININ VETVENDOSJENSE O E PA PERLYME ME KRIM E KRUPSION
veteranja

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#118
Dec 9, 2010
 
AMANETIN E DESHMORVE E TE ADEM JASHARIT NE VEND PERPOS ALBIN KURTIT KUSH NUK DO TA QOJ PO VOTONI VETVENDOSJENNE KRYE ME ALBININ SE KTA TJERT PARTI GJITHA JAN TE KORRUPTUARA SE SA KA QEN GJALL RUGOVA MIR KA QEN LDK PO TASHESHT NDA NE DISA GRUPE E SBON MO PO VETVENDOSJA ESHT PER POPULL PER GJITH DESHMORETE POPULLIT DOT REHATOHE TE PUSHOJN TE LIR NE DHEUN E KOSOVES VETEM KUR TE BOHET BASHKIMI KOMBTAR E ATEHER VOTONE VETVENDOSJEN SE ME ALBININ DO BOHEN GJITHA EDHE SHQIPRIJA E MADHE ME FLAMURIN TON KUQ SI GJAKU E JO ME AT FLAMUR SI FAKSI QE E KA PAS KTYNEHER THESIN ME LARA

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Other Recent Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
Kush don kar (Jan '13) 3 min Dak 101
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 1 hr Arditi1986 2,047
Albanians - The Talibans of Europe - Talibanians 2 hr Barbarian 29
'PLANET OF THE APES' Shiptar-Albanian SEQUEL!!! 2 hr Barbarian 3
Genes confirm too - Albanians ARE NOT from Balkan (Nov '13) 6 hr SHIPTARSCOPE 168
Kish - Albanian Ancestral Homeland in CAUCASUS 6 hr SHIPTARSCOPE 8
vajza sa e doni karin te gjat (Jan '13) 6 hr andiandi 18
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 8 hr Betheboss 1,141
njohje me femra shqiptare (Feb '10) Aug 21 vali ponik 861

Search the Albania Forum:
•••