Comments
1 - 20 of 42 Comments Last updated Feb 16, 2013
First Prev
of 3
Next Last
Sexyalbanians

Bremgarten, Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#1
Feb 16, 2010
 
Urime Pavarsia e Kosoves 2o1o!

http://www.sexyalbanians.com
izey

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#2
Feb 17, 2010
 
OH SA MIRE ME QENE SHQIPTAR KOSOVAR, BREEEEEEEEE
"GEZUAR PAVARESIA TE GJITHEVE ANEKEND BOTES"
betimi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3
Feb 17, 2010
 
Urime Pavarsia e Kosoves gjithė shqipėtarve
alketa

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4
Feb 17, 2010
 
TA GEZOJME KETE DITE TE GJITH SE BASHKU ,,,,GEZUAR GEZUAR KOSOVE E LIRE
Gezuar Pavarsin

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5
Feb 17, 2010
 
Rreth teli qiftelis e degjohet lahuta e malcis urime na qoft dita e pavars lavdi deshmorve qe rane per liri Gezuar
jetoni vushtrri

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#6
Feb 17, 2010
 
urime pavarsia gjith shqiptarve
sokol binakaj

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#7
Feb 17, 2010
 
urime kosovė pavarsia dhe dhashtė zoti e i vetdihson udheheqsit tonė qe te krijojnė sa me shumė vende pune qe te mposhtet varferia ketu
benikos

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#8
Feb 17, 2010
 
urime dy vjetori i shpalljes se pamėvarsis!Le te festojm ne menyr dinjetoze qe tja rrisim imazhin Kosoves son edhe jasht kufive te saj
enaa

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#9
Feb 17, 2010
 
urime te gjithve dy vjetori i Pavarsis se KOSOVES kaloni mir ..........
lina

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#10
Feb 17, 2010
 
urime pvarsia te gjith shqiptrve an e kend botes
lena

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#11
Feb 17, 2010
 
urime pvarsia
Besiiii

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#12
Feb 17, 2010
 
u zgjova ne mengjes e pash nje esemes e lexova me kujdes dhe thoshte le te feston shqiperija le te cof serbija urime kosov PAVARSIJA urime urime te gjith atyre qe ndihen mir me Pavarsin e kosoves
eli

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#15
Feb 17, 2010
 
Ditė e pritur qė kaherė,
Edhe Shkurti na bėri nderė.
Muaj i shenjtė nė histori,
pėr Shtetin tonė e Pavarėsi
Beni

Kerpen, Germany

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#16
Feb 17, 2010
 
urime te gjithve pavarsia edhe e lus zotin qe ne te gjithe ta perjetojme bashkimin komtar US of ALBANIA tung
dhurata

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#17
Feb 18, 2010
 
gezuar pavarsin kosova
alma

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#19
Feb 13, 2011
 
gezuar pavarsin
armesa

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#20
Feb 15, 2011
 
shum dit e madhe feston sot kosova
rrezoni

Syracuse, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Feb 15, 2011
 
Urime te gjithe shqiptareve pavaresia e Kosoves. Festofshmi se shpejti Shqiperine e Madhe!
AlbaNiAn BoY

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#23
Feb 16, 2011
 
Urime ditelindja e 2-t e Kosoves I Love You Albania ...! feston Kosova feston Shqipnia Feston Maqedonia por dhe Mali i zi <3<3<3<3<3<3
ela

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#24
Feb 16, 2011
 
urime te gjithve

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

First Prev
of 3
Next Last
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

83 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
Takime me vajza shqiptare (Dec '08) 8 min eros 830
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 1 hr EurovisionAL 221
Albanian girls date black guys (Jan '11) 1 hr Kop 791
Why Catholics are Right - Michael Coren 1 hr Bard the Albanian 2
Albania-Kosovo military agreement raises concer... (Jul '13) 1 hr Kop 3,150
Skanderbeg sqr 1 hr Born free - Molon lave 12
albanesi fate schifo (Dec '08) 2 hr Mauro 10,392
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 3 hr ala 1,046
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 4 hr beqari i vonuar lipirs 841
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) Jul 24 Andi 1,981
•••
•••