tung

Albania

#7384 Sep 27, 2012
aka femen qe ka qef me ja lipi pidhin mer qet numr kush ka qef me ja lipi pidhin le ta thir ky ka qef shum me lipi pidh nje dy or jav lipi pidhin 044402896
Victor

Vólos, Greece

#7386 Sep 28, 2012
Benj llape pidhi jetoi ne greqi Di te qi pidhin Ashtu si e do nje femer
Victor

Vólos, Greece

#7387 Sep 28, 2012
denisa wrote:
<quoted text>
sad sad sad thats how low you go
denisa te pres zemra kam karin 22 cm tamam per te qire ne bythe dhe ne pith
Berti

Europe

#7388 Sep 28, 2012
Pidha ne qoftese doni kar me merni nr 0696594293
ads

Albania

#7389 Sep 28, 2012
aka naj pidh let lajmorohet e kom karin 1meterr
ads

Albania

#7390 Sep 28, 2012
Denisa wrote:
vdes per karr dua ta kem ne goj gjihe kohen
kur po qihemi ne lipjan mas shkolles ok
Cun lacjan

Europe

#7391 Sep 28, 2012
A ka naj pidh ktej ne shqiperi?
haahaahah

Albania

#7392 Sep 28, 2012
vjersh e mir kari pidhi me plot lesh i kan ba dy bineq po thot pidhi po ma kana po thot kari mir ta bana ..........
Berti

Europe

#7393 Sep 29, 2012
Kush do kar dhe lepirje pidhi te tel 0696594293
Berti

Europe

#7394 Sep 29, 2012
Kush do kar te me bej tel 0696594293
Jad

Europe

#7395 Sep 30, 2012
Te digjendruar
tifa

Tiranė, Albania

#7396 Sep 30, 2012
ta jap un ty cke ti
fabio

Albania

#7397 Sep 30, 2012
tifa wrote:
ta jap un ty cke ti
po ti je cun apo goc
hello girl

Europe

#7399 Oct 1, 2012
goca a doni kar se e kam drras , a ndonjera qef me u qi
karmadhi

Tiranė, Albania

#7400 Oct 2, 2012
per femraa nese deshirone tme kontaktojme ne skype eagle.hot
tony

Corfu, Greece

#7402 Oct 3, 2012
e kush karin e ka hap ket tem mer plak.
qenka vk. po ai qe do kar gjeni kar,ai qe do pith gjen pith e thjesht.ca karin esht kjo pyetje.ju qenkeni vk mos se lat nom nom, manjakesh jeni ju mor vk!!
Berti

Europe

#7404 Oct 5, 2012
Per pidhat qe duan kar nr 0696594293
muhamed

Albania

#7405 Oct 5, 2012
pidha a doni seks 049126842
erjoni

Europe

#7406 Oct 5, 2012
Denisa wrote:
vdes per karr dua ta kem ne goj gjihe kohen
po zemer mere te ta derdh ne goje
Trupi

UK

#7407 Oct 5, 2012
Kam qė 12 vjet, nė Londėr, dhe kurr s'mėėshtė dhan shanci me pas Shqipėtare, dhe bash mė ka marr malli me nigju femėr te bėrtit Shqip, nė sex,I love licking though! A ka naj Albanian beauty nė Londėr qė don tė qihet, me karin tim? Call: 07534447341

Tell me when this thread is updated:

Subscribe Now Add to my Tracker

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
Albanians are not Muslim !!! (Mar '11) 12 min Kosovar 469
albanesi fate schifo (Dec '08) 32 min Davide Razzista 11,063
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 37 min ORA-NIWS 378
dashuri #(vuajtje) 2 hr ORA-NIWS 11
Why do you think albanian women's jealosy is al... 2 hr blueeyedkat 21
Albanians are very ugly and dirty liars (Jul '10) 2 hr blueeyedkat 12
My Albanian Man (May '13) 2 hr blueeyedkat 1,099
More from around the web