Comments
4,621 - 4,640 of 7,507 Comments Last updated Wednesday
HARD

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5213
Oct 24, 2011
 
Zeshkania wrote:
<quoted text>Sei grande continua cosi e scopami......
si che ti scopo la tua niochina? E poi te lo metto anche in culo!te lo spinto fino in fondo....ohohoh ah..ti amo
Ela

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5214
Oct 24, 2011
 
Ti je mashkull zeshkane.
Zeshkania

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5215
Oct 24, 2011
 
Ela wrote:
Ti je mashkull zeshkane.
jam pidhi satom kurve
Zeshkania

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5216
Oct 24, 2011
 
HARD wrote:
<quoted text>si che ti scopo la tua niochina? E poi te lo metto anche in culo!te lo spinto fino in fondo....ohohoh ah..ti amo
No in chulo non mi piace tanto perche ti fa male per piu di tando mi piace davanti e nel seno ej come ti chiami tu hard
Alda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5217
Oct 24, 2011
 
kujtim wrote:
<quoted text>ta pifsh lengun e embl te pidhit!! Ta fus karin mes cicave e prishem aty..me nis msg o pidh, t qi si i cmndur, sa te gjaks mmmhh
Nuk kam lek ne tel po ma co nje sms erotike me shkruaj cdo fjal te piset qe di se me qihet fort pidh dhe te lutem me thirr ne emer kujtim Te HenkShaKarin

Since: Jun 11

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5218
Oct 24, 2011
 
Alda wrote:
<quoted text>Nuk kam lek ne tel po ma co nje sms erotike me shkruaj cdo fjal te piset qe di se me qihet fort pidh dhe te lutem me thirr ne emer kujtim Te HenkShaKarin
ma nis prape nr tend ket, se ai i pari ishte gabim. Ta shqyj pidhin Alda, te qi lopthi e ti shkl floket mmm ta hap mire vaginen me karin tim te madh! Uleri zocka ime mmmhh te da alda! Ta hangsha pidhin e bythen bashke..
HARD

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5219
Oct 24, 2011
 
Zeshkania wrote:
<quoted text>No in chulo non mi piace tanto perche ti fa male per piu di tando mi piace davanti e nel seno ej come ti chiami tu hard
marco ? E tu come ti chiami?
Ergysi

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5220
Oct 24, 2011
 
Zeshkania wrote:
<quoted text>jam pidhi satom kurve
o kar me syze te qiva robt? O cun legen
Alda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5221
Oct 24, 2011
 
kujtim wrote:
<quoted text>ma nis prape nr tend ket, se ai i pari ishte gabim. Ta shqyj pidhin Alda, te qi lopthi e ti shkl floket mmm ta hap mire vaginen me karin tim te madh! Uleri zocka ime mmmhh te da alda! Ta hangsha pidhin e bythen bashke..
Me qi fort kujtim me karin e madh qe ke Ke mA fut Ne bYth dhe ma Nxirr MEz fOrce ma hidH spermen nE turi DhE mi shkul floket kUr te NdJesh SperMen nepEr kar dUKe te dal v0d 5555426 ky nr im pz
xhoni

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5222
Oct 24, 2011
 
Alda wrote:
<quoted text>Nuk kam lek ne tel po ma co nje sms erotike me shkruaj cdo fjal te piset qe di se me qihet fort pidh dhe te lutem me thirr ne emer kujtim Te HenkShaKarin

o alda ca je ti mog gay,se ai nr jot qe na dhe mbrem doli pidh me bole
Zeshkania

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5223
Oct 24, 2011
 
HARD wrote:
<quoted text>marco ? E tu come ti chiami?
Ej io non ho sentito mai un albaneze che si chiama marco opure vuoi dire marco per albanizato...ej perche dicono questi che io sono un mascio..scrivi qualcosa ti pergo ti amo e ti scopop
Zeshkania

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5224
Oct 24, 2011
 
Ergysi wrote:
<quoted text>o kar me syze te qiva robt? O cun legen
O ti kari jeshil jam goc o koqe femer femer me brim pastaj cte duhet ty bole
Alda

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5225
Oct 24, 2011
 
xhoni wrote:
<quoted text>
o alda ca je ti mog gay,se ai nr jot qe na dhe mbrem doli pidh me bole
SHiF sE i ke Rene gabIm nDoshta Po un kte nr kam Dhe me thuAj paK ca Te paska Thene aI pidHi me bole ty?
Rikardo

Thessalonki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5226
Oct 24, 2011
 
HARD wrote:
Un e dua zeshkanen dhe me kismet do e takoj? Mua s me ha kari ne forum per as nje qofte dhe ball per ball? O moter qira sidomos po te pash kund rikard do te qij kurven te djeg fare me rob shpije? Kte nder ta bej te pakten! Te gjej dhe me ane te telefonit nese ke shkruar ti ne emrin tim apo jo? Te pres ne qafe me rob shpie.
TE ME RRUSH TRAPIN
Rikardo

Thessalonki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5227
Oct 24, 2011
 
RIKARDO wrote:
JAM RIKARDO JAM GREK BYTHQIM JAM PEDERAST DHE JAM KOKRRA E KARIT!
zeshkane te bej nje prpozim.TE JAP 100 EURO DHE SHKO BEJ SEKS ME BABIN SE AI PO NGORDH PER TY
Zeshkania

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5228
Oct 24, 2011
 
Ela wrote:
<quoted text>o HARD ta ha karin? Mos i beso zeshkanes se nuk ke vajza te mira sot?. Te puc
O ela po sa kare qe qeke mi po pse te duket vetja pidh i bukur ty buyhqire te je mashkull me kar
Rikardo

Thessalonki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5229
Oct 24, 2011
 
kujtim wrote:
<quoted text>6377662 merr nr, Vodafone
o kujtim tall suymen ajo alda . JEP NR TE TJERE NE FORUM DHE JO TE VETIN .
Zeshkania

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5230
Oct 24, 2011
 
Rikardo wrote:
<quoted text>TE ME RRUSH TRAPIN
Ua erdhi rikardo kari ciao riku te qift papa pragun e shpis
Rikardo

Thessalonki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5231
Oct 24, 2011
 
o CUNA ZESHKANJA DHE ALDA ESHTE I NJEJTI PERSON MOS I HANI KETO GJERA.
Rikardo

Thessalonki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#5232
Oct 24, 2011
 
HARD wrote:
Un e dua zeshkanen dhe me kismet do e takoj? Mua s me ha kari ne forum per as nje qofte dhe ball per ball? O moter qira sidomos po te pash kund rikard do te qij kurven te djeg fare me rob shpije? Kte nder ta bej te pakten! Te gjej dhe me ane te telefonit nese ke shkruar ti ne emrin tim apo jo? Te pres ne qafe me rob shpie.
do me ardh ketu ti surrat qen por nuk e di se ku do te shkoj koka.

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Add your comments below

Characters left: 4000

Please note by submitting this form you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

Other Recent Albania Discussions

Title Updated Last By Comments
Why would Alabanian men stick to Albanian girls... (Dec '12) 52 min Barbarian 807
Barbarian needs a job 2 hr Barbarian 6
Question 2 hr EurovisionAL 2
What do you answer at ; gjumi embel 2 hr EurovisionAL 2
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 2 hr EurovisionAL 230
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 2 hr ledi 1,133
a ju pelqen seksi ne treshe (Sep '11) 2 hr Adi_Tr 311
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 7 hr tooni 2,037
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 17 hr vali ponik 861

Search the Albania Forum:
•••