Comments
4,281 - 4,300 of 7,495 Comments Last updated Yesterday
Fredi saloniki

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4828
Oct 12, 2011
 
O rikardo po kur u bere ti me tall njerzit mo? O ta qifsha motren e madhe ne bythe? Ere rob qire di gje ti me ke po flete te qivja kurven? Te njoh po nqs te shohe kund ne xhiro do ta shpartalloj aythen,
Alma

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4829
Oct 12, 2011
 
RIKARDO ESHTE I VIRGJER AKOMA C KENI ME TE AI NUK KA QIRE AKOMA Pidh ATIJ I RROFT QE I BIE ME DOR 3 HER NE DITE....,
Doktoresha

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4830
Oct 12, 2011
 
Ka nevoje per nje vizite rikardo ? Dhe e ka te ndaluar rreptesisht qe te shikoje filma erotik.
EXP SHKENCE

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4831
Oct 12, 2011
 
Njerezit qe e kane te veshtire ne jeten e tyre te lidhen apo te flasin me femra ! Familjaret e atij ose asaj mund ta martojne shpejt...se ai ose ajo munden te bejne ndonje gabim ne gjakun e tyre te afert, pasi nuk i durohet !
Alby

Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4833
Oct 12, 2011
 
Alma wrote:
RIKARDO ESHTE I VIRGJER AKOMA C KENI ME TE AI NUK KA QIRE AKOMA Pidh ATIJ I RROFT QE I BIE ME DOR 3 HER NE DITE....,
Hahahahaha 3 her ne dite
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4834
Oct 13, 2011
 
HARD wrote:
O ti rikardo shqiptaro greku do te qi robt e shpise mos i mer njerzit per goje se pastaj ta qi mamin.
ik O HALE E NDYRE .
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4835
Oct 13, 2011
 
Gezim Sula wrote:
O rajkardo ta qi matren mat mier dot djeg jam i sha? Do t qi deknat..vec po nuk t zuna.
SHKO MESO TE SHKRUASH DHE TE FLASESH O ANALFABET.
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4836
Oct 13, 2011
 
Fredi saloniki wrote:
O rikardo po kur u bere ti me tall njerzit mo? O ta qifsha motren e madhe ne bythe? Ere rob qire di gje ti me ke po flete te qivja kurven? Te njoh po nqs te shohe kund ne xhiro do ta shpartalloj aythen,
JO O HALE NUK I TALL NJEREZIT POR JA NXJERR FYTYRFEN E VERTET QE KANE.DO ME NJOH KUSH JAM ? HAJDE KETU DHE TA SHOHESH KU DO TE SHKOJ KOKA O PLEHRE .
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4837
Oct 13, 2011
 
Alma wrote:
RIKARDO ESHTE I VIRGJER AKOMA C KENI ME TE AI NUK KA QIRE AKOMA Pidh ATIJ I RROFT QE I BIE ME DOR 3 HER NE DITE....,
KURVAT SI TY NUK KANE PUNE TJETER DHE MERREN ME BUDALLEQE . ORE PUTANE JU SE KENI PROVUAR SEKSIN AKOMA SE KERKONI RROCKA DHE ZOCKA NE INTERNET.
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4838
Oct 13, 2011
 
Doktoresha wrote:
Ka nevoje per nje vizite rikardo ? Dhe e ka te ndaluar rreptesisht qe te shikoje filma erotik.
E di ca kam nevoje une ? te te coj ty te semafori dhe te var atje me bythe perpjete .
niti

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4841
Oct 13, 2011
 
kurkari derdhet ta knaq edhe shpirtin dobesohet edhe forca dridhe kembet.
ELA

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4842
Oct 13, 2011
 
C'kemi rikardo...!
EXP SHKENCE

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4843
Oct 13, 2011
 
Ne kolumbine e larget jeta behet moderne per qytetaret.ata kerkojne qe tere nata tu shkoje bregut te detit.? Por me shume preferojne reren se sa ujin...edhe seksi preferohet shum atje ne ate vend..'
EXP SHKENCE

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4844
Oct 13, 2011
 
NJE PYETJE PER TE GJITHE..KUSH E GJEN FITON 1MUAJ ABONIM FALAS NE DIGITALB...MUND TE DERGOJE ME SMS KODIN E SKEDES KETU TEK NE!!! CFAR FSHIHET NE MES TE KEMBEVE TE FEMRES? DHE SA KOHE DUHET QE TI NGREHET PENISI MASHKULLIT..! Gjejeni dhe fitoni 1 muaj digitalb..si dhe kanalet HD...
Rikardo

Thessaloníki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4846
Oct 13, 2011
 
ELA wrote:
C'kemi rikardo...!
hic. po ti ?
mini

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4847
Oct 13, 2011
 
oj bukuroshe a e ki te rrum
mini

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4848
Oct 13, 2011
 
ela a ta kona karin
mini

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4849
Oct 13, 2011
 
oj art mos u nxej se ta kona shum po paraqitesh qashtu keshe nuk ma kona
ELA

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4850
Oct 13, 2011
 
Rikardo wrote:
<quoted text>hic. po ti ?
ma jep numrin tat shpirte...ta hongsha karin e vogel...
EXP SHKENCE

Italy

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#4851
Oct 13, 2011
 
Ne vitin 2012 shkenstaret europian parashikojne fundin e rruzullit tokesore...a esht e vertete kjo qe thone ata? Cfar mund te ndodhe? Si mund te ndodhe nje tragjedi? Si mund te shkrihet planeti yne toka.? A jane te verteta keto lajme qe na jep c.i.a ...

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

69 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 21 min alone 1,053
I'd Like to Rape a Greek Girl 22 min Barbarian 1
Marrying an Albanian (Apr '13) 2 hr ding dong 57
pidhi pidh kari kari (Aug '10) 5 hr ela 313
per mami seksi (Sep '13) 7 hr cosa 13
njohje me femra shqiptare (Feb '10) 7 hr LIPIRSI I PIDHIT JAM 25CM 845
albanesi fate schifo (Dec '08) 7 hr Klodi 10,396
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) Tue bekimi 1,984
•••
•••