Sa ju pelqen kari ose pidhi

Posted in the Albania Forum

Comments (Page 149)

Showing posts 2,961 - 2,980 of7,438
|
Go to last page| Jump to page:
Tosi

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3295
Mar 30, 2011
 
Nuk duroj ma. Ne shqipri mentaliteti eshte shume i gabuar. «do gje vella duhet me thne hapur. Po digjem si qiriri. Kush me ndihmon.
Toni

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3296
Mar 30, 2011
 
MirŽdita. Ne rradhe te pare falenderoj ate qe e ka hapur kete teme. Perderisa kemi ndjenja, ky eshte nje realitet. Nuk mund te mohohet. Kjo eshte gjeja me e rendesishme e jetes, kush e kupton realisht boten. Pa buke jetohet, por pa kar ose pidh kurre. Per buke nuk Ámenesh ndersa per pidh ose kar po. Ke plot shembuj te kesaj natyre. Kete kenaqesi ja ka fale zoti njeriut. Prandaj duhet perdorur ne maksimum, sepse me plakien edhe kjo gja shuhet. Perdoreni sa me shume. Faleminderit!
Tosi

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3297
Mar 30, 2011
 
Ku jeni o te humbur?
misteriozi

Kicevo, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3298
Mar 31, 2011
 
bukoroshia wrote:
eh mar kar mar kar shpesh ma ban ket pidh me kajt....?
kokshe poete he nanen hahhahaah
misteriozi

Kicevo, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3299
Mar 31, 2011
 
lala wrote:
pidhi asht i amel per ata qe e kan lipi mir
po un e kam te vogel si tja bojm :(((
zajazi

Kicevo, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3300
Mar 31, 2011
 
mos u zini se nuk qihet njeri ne net :P me fjal nuk ngel shtatzan :P ata qe qin zban fjal ...kjo ndodh burra se u shtrejtu pidhi shum i ka vajt kilja shum kshu qe merremi me net
KarMadhi-Pr

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3303
Mar 31, 2011
 
syjeshilja wrote:
nuk gjetet ndonje teme me te mire???
Pse vre a spot pelqen Kari a e ma thithsh ti mu oj syjeshilja
KarMadhi-Pr

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3304
Mar 31, 2011
 
O valla me pidh ska bre ku ku me ket mengjes qka e kisha qi njo amo kshtu fort ej pidha kush doni kar te madh e te trash merrne msn teme zeshkani-pr@hotmail.de
luki

Skopje, Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3306
Apr 1, 2011
 
albiona a don te ma hash karin shkrujme ne email add
sexi-djal@hotmail.com
te pres
edhe te gjitha femrat tjera
Elisa

TiranŽ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3307
Apr 1, 2011
 
jam e martuar dhe seksi. Burri punon deri vone dhe qihet ne bythe. Shoku i tij me ka qi me force,para 1 muji. Tani du vec kar te qihem dhe dyshe.du kar ne pidh,bythe dhe goje. Kush do me m qi
djale seksi

TiranŽ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3308
Apr 1, 2011
 

Judged:

1

dua te provoj karin
djale seksi

TiranŽ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3309
Apr 1, 2011
 
ka ndonje qe do te me qije? E kam per here te pare
djale seksi

TiranŽ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3310
Apr 1, 2011
 
Tosi wrote:
Pershendetje! Jam rreth 30 vjeq. Ndoshta eshte turp, por sinqerisht e kam, nuk mund ta fsheh, jam homo. Deri tani asnje nuk ma ka ba qejfin. E kane te vogel.Ma don trupi. Pres me padurim me sms 0692638702. Faleminderit.
mund te qihemi bashke. Do bej telefon
Elisa

TiranŽ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3311
Apr 1, 2011
 
luki wrote:
albiona a don te ma hash karin shkrujme ne email add
sexi-djal@hotmail.com
te pres
edhe te gjitha femrat tjera
hajde se dua une kar
Elisa

TiranŽ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3312
Apr 1, 2011
 
ohoh,me eshte lagur pidhi. Kush do me me njoft? Do i coj fotot nudo
kARIMELESH

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3313
Apr 2, 2011
 
Ohh elisa pidhi i lagur ta thaje une.
qefpidhi

Piraeus, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3314
Apr 2, 2011
 
mbasi e qi pidhin pastaj e lepi ashu te lagur sic eshte ,pastaj i mbaj buzet ne pith deri sa shlodhem pak ,pastaj e mbaj karin ne pidh deri sate merzitet pidhi.
ibra

Sweden

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3316
Apr 2, 2011
 
hej elsa zemer nes don mu knaq gjith naten mere qid add ibrahimi.88@live.com te pres zemer
kari i madh dhe i trash

Pristina, Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3317
Apr 2, 2011
 
te nderuara gra dhe vajza shqiptare,n qoft se deshironi qe t ju knaq nje mashkull gentelman 35vjeqar,qe te perjetoni knaqsi te paharuara,ather mos hezitoni.jeta esht e shkurt andaj ejani qe te knaqemi,ju pres.ky esht emaili im. metushi36@live.com
riki

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#3318
Apr 2, 2011
 
me pelqen pidhin shum dua te qij goca sa me shumm :D

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Showing posts 2,961 - 2,980 of7,438
|
Go to last page| Jump to page:
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

65 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Topic Updated Last By Comments
Barbarian: Typical Fikret Alboman Monkey 37 min Barbarian is Monkey 46
Canadian albanian Fyromian 45 min Barbarian is Monkey 6
Barbarian: Albanian Fyromian Monkey 46 min Barbarian is Monkey 21
Is Barbarian a Pseudo-Albanian 48 min Barbarian is Monkey 12
Barbarian: Fikret Speaking Fyromian 49 min Barbarian is Monkey 15
fyrom gypsis fester albania forum 50 min Barbarian is Monkey 7
Why albanians hate SERBS? (Apr '08) 52 min Barbarian is Monkey 1,046
•••
•••
•••
•••