sa tu pelqe te qini/qiheni

Posted in the Albania Forum

Comments (Page 2)

Showing posts 21 - 40 of105
|
Go to last page| Jump to page:
Arbenita Llozhani

Balerna, Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#22
Jan 27, 2012
 
a ka kush me ma honger pidhin
Winni

Vienna, Austria

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#23
Jan 27, 2012
 
Arbenita Llozhani wrote:
a ka kush me ma honger pidhin
Gati jam vetem thuaj ku!

Since: Jun 11

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#24
Jan 27, 2012
 
Arbenita Llozhani wrote:
a ka kush me ma honger pidhin
ta ha une shpirt! 6377662 vod
Arbenita Llozhani

Balerna, Switzerland

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#25
Jan 27, 2012
 
si ma kishit bo pidhin uj ju quna?
sex gugja

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#30
Feb 19, 2012
 
shum me pelqen teqi pid dhe te ma thithin karin nese ka ndonje goc qe don te qihet fort net lajmrohet ne msn moleri73@hotmail.com
MIRI 00306996124622

Thessalonķki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#31
Mar 1, 2012
 
pershendetje une jam miri.. seksi per mua eshte gjysma e jetes... dhe i kushtoj rendesi .. pa u keqkuptuar e gjithmon korrekt,, 00306996124622
erion

Tiranė, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#33
Mar 2, 2012
 
entela wrote:
mu me pelqe shume te qihem se eshte kenaqsi me e madhe per mua dua kar a ka ketu
ku je
Selimi

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#34
Mar 12, 2012
 
Kush guxon ta bėj me mua duhet tė ketė kujdes se mos nxjerė ndonjė Selman
Lepuri

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#35
Mar 12, 2012
 
E bėj pa u ndjer
Tipi_

Farmingdale, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#36
Mar 12, 2012
 
entela wrote:
po moj entela ta jap une po me jep nr tend shpirti
her tjeter mos harro t'postosh me nick te ndryshem!!
dua te qi ndonje mami

Macedonia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#37
Apr 19, 2012
 
me pelqen lepirja e pidhit kuj i pelqen dhe ndiet e vetmuar nr im 0685462815
miri

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#38
Apr 25, 2012
 
ku jeni goca me pelqen shum te qi dhe te bej gjithqka ne sex paguaj 50 euro kontakt 0685800850
eltoni

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#39
Jul 30, 2012
 
ka naj goce qe don ta qi un ohhhh ejani 0
Ka naj goce qe deshiron te flasim ne cel ju
pres goca ejani ejani 0685455125
eltoni

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#40
Jul 30, 2012
 
ma ngref kari o goca a don tua le te pidhi ejani se do u qi me pelqen shume
niku dirres

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#41
Aug 21, 2012
 
entela wrote:
mu me pelqe shume te qihem se eshte kenaqsi me e madhe per mua dua kar a ka ketu
po ka jam un me kar 22 cm nr 0673075002
klevisa zekthi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#42
Aug 21, 2012
 
mua me pelqen shume te qihem . me ka marre shume malli per kar . jetoj ne belsh te elbasanit . dua ta provoj nje here karin. ejani dhe me qini sa te doni . me shkerdheni .po ju pres
fabio

Tirana, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#43
Aug 21, 2012
 
klevisa zekthi wrote:
mua me pelqen shume te qihem . me ka marre shume malli per kar . jetoj ne belsh te elbasanit . dua ta provoj nje here karin. ejani dhe me qini sa te doni . me shkerdheni .po ju pres
pse mi shpirt sa po ben pa par kar me sy ti dhe me ler ndonje kontakt dhe flasim vi te qi un
0694774771 me mer ne tel ti dhe gocat e tjera i mirpres
klevisa zekthi

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#44
Aug 21, 2012
 
hajde ne belesh dhe te gjej une ty dhe me qi sa here te duash
fabio

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#45
Aug 21, 2012
 
po ti me mer ne tel dhe flasim njer ne dhe pastaj vi un ne belsh dhe qihemi sa her te duash ti ose me jep nr se te mar un si thuaj shpirti

Since: Jun 11

Europe

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#46
Aug 21, 2012
 
Klevisa ta ha pidhin 0696377662

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Showing posts 21 - 40 of105
|
Go to last page| Jump to page:
Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

25 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Topic Updated Last By Comments
Why albanians hate SERBS? (Apr '08) 17 min sava 1,083
Your favorite song / Kenga juaj e preferuar (Jan '11) 1 hr Keidyy 209
do benit sex me vellain ose motren (May '11) 3 hr Keidyy 904
keni provuar te qini kusheriren tuaj (Jul '13) 3 hr ai njoni 53
Serbian-Iranian Brotherhood 5 hr Greek-Arab Brotherhood 7
Why are their so many Slavs? 5 hr Keidyy 32
Engjellushe Thomai e Universiteti Justicia PIRA... 9 hr erlinda 13
•••
•••
•••
•••