Comments
361 - 380 of 838 Comments Last updated Yesterday
agustin

ThessalonÝki, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#436
May 8, 2013
 
kerkoj nje vajze per lidhje seioze 20 deri 30 vjeqe simpatike per ne selanik gr te iteresuarat mund te me bejne ftes ne bf agustin ndreca selanik
toni

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#437
May 10, 2013
 
dua nje vajz per seri jetoj ne london prej 2 vitesh
toni

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#438
May 10, 2013
 
ne londer prej 2 vitesh kerkoj ne femer per lidhje serio
Mary

Serbia

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#439
May 15, 2013
 
Luljeta wrote:
<quoted text>Une jetoj ne Bronx, NY.Jam shume femer besnike Kur te me njohesh ke per te thene shyqyr qe me ke njohur. Jam femer krenare dhe e larte taman shqiptare.
.

Zemer dhe une lesbike jom.
Mere imellen time mary_mary1@zbavitu.net
Flori

Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#440
May 15, 2013
 
ajla tirane wrote:
Jam 25 vješe dhe kerkoj nje djal qe jeton ne Amerik per qellime serioze te jet dhe pak simpatik ;)... preferohet Boston, Massachusetts, New York, Brooklyn ju pershendes &#9734;
Ajla tirane .. Po ku ka ngel amerika per ty por nese do kar te qi une fort te pidhi bukur
blerim

Athens, Greece

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#441
May 18, 2013
 
pershendetje goca dua te njihem me nje femer shqiptare per lidhje serjoze e jo tallje pres per gjigje ne ke te faqe jetoj ne greqi
albo

United States

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#442
May 18, 2013
 
Mary wrote:
<quoted text>.
Zemer dhe une lesbike jom.
Mere imellen time mary_mary1@zbavitu.net
Oj kafsh a din me lexu apo jo! Eshte shkruar "besnike "jo "lezbike "to thafshin syte tu thafshin.
jarani

Rahway, NJ

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#443
May 18, 2013
 
Luljeta wrote:
<quoted text>Dukesh djale i mire edhe i sinqerte. Kurbeti nuk eshte i lehte cdo njeri mundet te gjeje nje po ka shume lezet te lidhesh me njeriun tend. Problemi eshte se jam me e madhe se ti. Te uroj fat edhe gjithe te mirat. U kenaqesh ne dashuri edhe kujdesu per veten. Good bye.
O rush une jam ne NJ jo larg prej jush dhe kishe deshire te njihem me ju.
verjen

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#445
May 19, 2013
 
Hay girls I m veryan so hy like to speak
with me
Luljeta

United States

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#446
May 20, 2013
 
jarani wrote:
<quoted text> O rush une jam ne NJ jo larg prej jush dhe kishe deshire te njihem me ju.
Hey shpirt si je si po te trajton New Jersey. Une jam mire fare. Te pershendes.
jarani

Linden, NJ

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#447
May 21, 2013
 
Luljeta wrote:
<quoted text> Hey shpirt si je si po te trajton New Jersey. Une jam mire fare. Te pershendes.
Jo keq jo keq, ne 10 vjet kam vene 30lb. Vec me mungon rushi
turi

Gent, Belgium

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#448
May 23, 2013
 
pershendetje femna qejetoni ne belgjik nese keni deshir pernje lidhje te fshet ok0487574204.gjithqka betet mesnesh.......
turi

Gent, Belgium

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#449
May 23, 2013
 
pershendetje vajza neseka noij grua ose vaijz qedon per lidhje te fshet un jetoij ne belgjik..nese ka naij grua ose vaijz qedon nje lidhje fshet ok 0487574204..
verjen

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#450
May 23, 2013
 
Hay. Eni jom veryani Te belcen Te bisedojm bashk
verjen

UK

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#451
May 23, 2013
 
So much more like. This pegs
Jimmy

Bronx, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#453
May 27, 2013
 
mund te me contaktoni ne jimmybalidemaj@ live.com
Jimmy

Bronx, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#454
May 28, 2013
 
Luljete(bukuroshe) nese ki kohe me lajmrohe,ju pershendes. jimmybalidemaj@live.com
tth

VlorŰ, Albania

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#455
May 28, 2013
 
ku je ti zmr se ta bjm dermanin
Markos

Paris, France

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#457
Jun 2, 2013
 
kerkoj femer per lidhje serioze jam 38 vjqar meshamarkos@yahoo.fr
benny

New York, NY

|
Report Abuse
|
Judge it!
|
#458
Jun 3, 2013
 
Luljeta wrote:
<quoted text>Une jetoj ne Bronx, NY.Jam shume femer besnike Kur te me njohesh ke per te thene shyqyr qe me ke njohur. Jam femer krenare dhe e larte taman shqiptare.
o lule a kishe desht me fol me mu kallxom te nihem ma privat

Tell me when this thread is updated: (Registration is not required)

Add to my Tracker Send me an email

Type in your comments below
Name
(appears on your post)
Comments
Characters left: 4000

Please note by clicking on "Post Comment" you acknowledge that you have read the Terms of Service and the comment you are posting is in compliance with such terms. Be polite. Inappropriate posts may be removed by the moderator. Send us your feedback.

67 Users are viewing the Albania Forum right now

Search the Albania Forum:
Title Updated Last By Comments
Slavs = Slaves 1 hr prishtina 34
a ju pelqen seksi ne treshe (Sep '11) 1 hr ela 290
albanesi fate schifo (Dec '08) 1 hr Jessica troiona slava 10,388
Why do Italians hate Albanians so much? 2 hr Born free - Molon lave 14
Mami 5 hr Tiku 1
sex lepirje ne pidh (Sep '10) 5 hr Tiku 134
what do albanians look like (Mar '10) 6 hr ugh 20
a ju pelqen seksi anal (Sep '09) 17 hr Andi 1,981
do benit sex me vellain ose motren (May '11) Wed alone 1,043
•••
•••